Виберіть програму, яка вирішить завдання саме вашої компанії:

  • Лояльність - укладаючи договір між компанією та фондом, роботодавець дає своїм співробітникам можливість робити регулярні пенсійні внески зі своєї зарплати ще до оподаткування. В такому випадку ваші співробітники роблять регулярні накопичення, не втрачають гроші на оплату податків і комісій, позбавляються від необхідності в кінці року займатися процедурою компенсації податків і вдячні компанії за організацію всього процесу.
  • Мотивація - роблячи хоч і невеликий, але додатковий внесок до пенсійних внесків, які працівники роблять самостійно, роботодавці показують, що цінують їх і мотивують набагато довше залишатися в компанії.
  • Утримання кращих - гнучкість корпоративних пенсійних програм дозволяє визначати розмір додаткових пенсійних внесків, які робить компанія, індивідуально для кожного співробітника. Ви отримуєте інструмент утримання кращих працівників або керівників перевагами пенсійного пакета, які їм не зможуть запропонувати ваші конкуренти на ринку праці.
  • Імідж роботодавця - додаючи в соціальний пакет корпоративну пенсійну програму та роблячи на користь співробітників додаткові внески, не забувайте розповідати про це перед всією компанією/ринком /громадськістю. Це допомагає сформувати для вашої компанії правильний імідж, залучати на ваші вакансії більше претендентів і вибирати серед них тільки кращих кандидатів.

Задайте своє питання