Про ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ»

ВІДКРИТИЙ НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ» створено 27.06.2007р. з метою залучення грошових коштів вкладників та подальшого надійного накопичення, збереження, для подальшого їх інвестування в економіку України з отриманням додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

З травня 2021 року засновником ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ» є ТОВ «Адміністратор пенсійних фондів «Ліга Пенсія».

ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ» забезпечує можливість накопичення та примноження грошових коштів вкладників шляхом інвестування в надійні інструменти з метою подальшого отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Вкладниками Фонду може бути будь-яка юридична особа або фізична особа.

Головним керівним органом Фонду є Рада фонду, яка затверджує інвестиційну політику Фонду, обирає обслуговуючі компанії, укладає з ними договори та контролює їх діяльність.

ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ» переважно інвестує кошти учасників Фонду в активи у іноземній валюті. Пріоритетом Фонду є примноження та надійний захист пенсійних заощаджень учасників, в тому числі від коливань валютних курсів.

ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ» здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення, діяльність якого не спрямована на отримання прибутку її засновниками.

Адміністратор фонду ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ» Ліцензія Нацкомфінпослуг на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів (видана 11.01.2020р.; діє з 11.01.2020р.; строк дії: безстроковий). Код за ЄДРПОУ: 42318225. Договір про адміністрування пенсійного фонду № АПФ-2 від 07.05.2021р.
Управління активами ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» Ліцензія НКЦПФР на управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами), серія АД №034314 від 13.04.2012р. , строк дії ліцензії з 15.04.2012 – необмежений. Код за ЄДРПОУ: 32800074. Договір про управління активами пенсійного фонду №00000217КУ від 08.11.2017р.
Зберігання активів ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "УКРГАЗБАНК" Ліцензія НКЦПФР на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності із зберігання активів пенсійних фондів, серія АЕ №263238 від 28.08.2013 р., строк дії з 12.10.2013р. - необмежений. Код за ЄДРПОУ: 23697280. Договір про обслуговування пенсійного фонду зберігачем № 2/2015 від 30.06.2015р.

Відомості про фонд:

Відомості про фонд:

ВІДКРИТИЙ НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ»

Адреса: Україна, 04112, м. Київ, вул.Парково-Сирецька, буд.23.

Код ЄДРПОУ: 35274991. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи НПФ № 100 від 20.09.2007 р., реєстраційний № 12102060.

IBAN/номер рахунку: UA053204780000000026506277651 в АБ "УКРГАЗБАНК".

Про ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ» здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Рада НПФ - головний керівний орган недержавного пенсійного фонду, який затверджує інвестиційну політику фонду, обирає обслуговуючі компанії, укладає з ними договори та контролює їх діяльність.

До складу Ради ВНПФ “ГАРАНТ-ПЕНСІЯ” входять Ольга Бондаренко (Голова Ради Фонду), Артем Афян, Олександр Ткач, Вікторія Калініна, Галина Хейло, Борис Давиденко.

Інформація про членів ради Внпф “ГАРАНТ-ПЕНСІЯ”

 • Ольга Бондаренко

  Ольга Бондаренко

  Голова Ради Фонду

  Ольга має 18-річний досвід роботи у фінансовому секторі України. Почала свою банківську кар’єру у 2002 році з позиції асистента керівника та завершила її у 2015 році вже на позиції Голови Правління Банку. У 2003 р. здобула вищу освіту в Приазовському Державному Технічному Університеті за фахом Банківська справа.

  У 2015 році разом із сім’єю заснувала та очолила благодійний фонд Let’s Help!, який опікується літніми людьми по всій Україні. Займається підняттям цінності літньої людини в суспільстві та привертає увагу до системних проблем у побуті українських пенсіонерів, вирішення яких якісно підвищує рівень життя.

  Є спостерігачем Національного Превентивного механізму — незалежного органу, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань, та спрямований на регулярний моніторинг усіх місць несвободи з метою попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там утримуються. З 2018 року входить до Координаційної ради при Уповноваженому верховної Ради України з прав людини.

  У 2019 році була Радником Міністра Соціальної політики України.

 • Артем Афян

  Артем Афян

  Артем Афян – адвокат, співзасновник юридичної фірми Juscutum, у якій з 2008 року займає посаду керуючого партнера. За більше ніж десять років роботи в цій компанії розвинув її до напрямків: податкове право, корпоративне право, технологій, медіа та телекомунікацій, керування конфліктами, міжнародного бізнес-адміністрування та блокчейну. При цьому колектив зріс до майже сотні юристів-експертів та кваліфікованих працівників на юридичному ринку.

  Він один з небагатьох лідерів у сфері інновацій, активно впроваджує і розвиває юридичну практику нового покоління. Входить до складу робочої групи з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин при МВС України. Помічник голови комітету ВР України з питань науки і освіти. Співавтор Законопроекту про заборону на вилучення серверів правоохоронними органами. Як адвокат, відстоює право на свободу розповсюдження інформації в Глобальній мережі.

  Артем Афян відомий своїм виключним авторством першого в Україні мобільного додатку адвокатського захисту Legal Alarm. Здійснив юридичний супровід державних інвестиційних проектів в сфері автоматизації. У вересні 2017 року супроводжував першу в світі трансатлантичну угоду (Київ - Нью-Йорк) з продажу нерухомості в валюті Ethereum. Відомий в інформаційному просторі своїми аналітичними публікаціями для бізнесу в ділових і профільних виданнях, як Ain, Forklog.

  За версією «Асоціації адвокатів України» від 5 жовтня 2018 року – №1 в IT-праві. Адвокат Артем Афян є членом World IT Lawyers Association в Цюріху, Швейцарія. 2008 року одержав ступінь магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченко.

 • Олександр Ткач

  Олександр Ткач

  Фахівець у сферах пенсійного реформування та накопичувального пенсійного забезпечення.
  Кандидат технічних наук, доцент

  Професійна діяльність. Засновник, СЕО ТОВ "Пенсійно-актуарний консультант". Має свідоцтво "Pension reform study" (Варшава, Польща) та свідоцтво "Workshop on pension schemes" (Міжнародний навчальний центр Міжнародної організації праці, Турин, Італія).

  Досвід роботи на посадах у сфері недержавного пенсійного забезпечення: очолював департамент недержавних пенсійних фондів , член Ради ТОВ "КУА "Аструм управління активами", директор департаменту недержавних пенсійних фондів ТОВ "Управляюча компанія "Сократ" та ТОВ "КУА "ПІОГЛОБАЛ Україна", голова ради ВНПФ "Сократ-Майбутнє" та інші.

  Книги. Автор 3-х книг про НПФ та першої в Україні книги по НПФ "Недержавні пенсійні фонди: сьогоднішній погляд в майбутнє".

 • Галина Хейло

  Галина Хейло

  Має більше 22 років досвіду в банківській сфері. Займає посаду віце-президента Асоціації українських банків, а також є президентом Української асоціації платіжних систем, членом Наглядової ради ТОВ «ФК ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ», засновницею ГО "ФІНАНСОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР "ТРАНСФОРМАЦІЯ".

  Має професійні сертифікати Global Association of Risk Professionals та Interactive Advertising Bureau (управлінський облік в бізнесі).

  Викладає у Національному центрі підготовки банківських працівників та міжнародній бізнес-школі “Nickland”.

  Активна діяльність пані Галини у сфері розвитку фінансового ринку України відзначена численними нагородами.

 • Вікторія Калініна

  Вікторія Калініна

  Має ступінь менеджера-економіста в виробничій сфері Донецького університету управління, додатково базова юридична освіта та освіта психолога. Пройшла курс підготовки «Ефективного лідерства» Puselik & Associates Company (Oklahoma).
  Сертифікований бізнес-тренер і Certified PPA Practitioner в SLG Thomas.

  До старту в ЛІГУ:ЗАКОН 14 років керувала HR функцією в українських та міжнародних вертикально-інтегрованих компаніях. В ролі HRD як консультанта, формувала всі HR та суміжні процеси в компаніях на ринку: FMCG, retail, гірничо-видобувній, банківській, девелоперській.

  Своєю професійною стратегією обирає створення для компанії додаткової ринкової цінності через бізнес орієнтовану HR стратегію, формування професійних команд, розвиток та мотивацію персоналу.

 • Борис Давиденко

  Борис Давиденко

  Працює головним редактором Liga.net у ТОВ “ІА “ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ”. До цього протягом трьох років був керівником незалежної аналітичної платформи VoxUkraine.

  З 2007 року працює у сфері ділової журналістики, протягом 7 років - на керівних посадах.

  Відомий своєю принциповою позицією щодо незалежності медіа, внеском у розвиток журналістики та фактчекінгу. У 2021 році отримав премію імені Георгія Ґонґадзе, якою відзначають незалежних журналістів, які змінюють медіасередовище.

  Має фінансову освіту - отримав диплом магістра з фінансового ринку в Українському інституті розвитку фондового ринку.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ВНПФ “ГАРАНТ-ПЕНСІЯ”

ЗВІТНІСТЬ ВНПФ «ГАРАНТ-ПЕНСІЯ»

АУДИТОРСЬКІ ВИСНОВКИ ВНПФ "ГАРАНТ-ПЕНСІЯ"

Не знайшли відповіді на своє питання?