Про НПФ «ВЗАЄМОДОПОМОГА»

Непідприємницьке Товариство “Відкритий недержавний пенсійний фонд “Взаємодопомога” було створено 27.07.2004 р. Це один з перших зареєстрованих в Україні відкритих НПФ, учасником та вкладником якого може бути будь-яка фізична особа або компанія.

З серпня 2018 року засновником НПФ «Взаємодопомога» є ТОВ «Адміністратор пенсійних фондів «Ліга Пенсія».

НПФ “Взаємодопомога” забезпечує можливість накопичення та примноження грошових коштів вкладників шляхом інвестування в надійні інструменти з метою подальшого отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.

Головним керівним органом Фонду є Рада фонду, яка затверджує інвестиційну політику Фонду, обирає обслуговуючі компанії, укладає з ними договори та контролює їх діяльність.

НПФ “Взаємодопомога” переважно інвестує кошти учасників Фонду у гривневі активи. Пріоритетом Фонду є надійний захист та максимізація дохідності пенсійних заощаджень учасників.

НПФ "Взаємодопомога" здійснює свою діяльність на підставі Закону України “Про недержавне пенсійне забезпечення” та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

Адміністратор фонду ТОВ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ» (з серпня 2018 р.). Входить до складу Групи Компаній “ЛІГА” Ліцензія Нацкомфінпослуг на провадження професійної діяльності на ринках капіталу - діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів (дата видачі ліцензії: 11.01.2020р., діє з 11.01.2020р.; номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії: №7 від 11.01.2020р.; строк дії ліцензії: безстроковий). Код за ЄДРПОУ: 42318225. Договір про адміністрування пенсійного фонду №АПФ-1 від 17.08.2020р.
КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ФОНДУ ТОВ “КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «АПІНВЕСТ» (з листопада 2018 р.), є частиною групи ICU Ліцензія НКЦПФР на: здійснення професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами) (серії АЕ №286791, дата видачі ліцензії: 10.01.2014р., діє з 28.12.2012р.; номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії: №1144 від 19.12.2012р.; строк дії ліцензії: необмежений). Код за ЄДРПОУ: 35624670. Договір про управління активами пенсійного фонду №УА-3 від 26.10.2018р.
ЗБЕРІГАЧ ФОНДУ АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ», має значний досвід якісного обслуговування недержавних пенсійних фондів та надійність провадження банківської діяльності. Ліцензія НКЦПФР на: провадження депозитарної діяльності, а саме – діяльності зі зберігання активів пенсійних фондів (АЕ №263335, дата видачі ліцензії: 17.09.2013р., діє з 12.10.2013р.; строк дії ліцензії: необмежений). Код за ЄДРПОУ: 20034231. Договір про обслуговування пенсійного фонду зберігачем №ДО/23-62 від 10.03.2023р.

Відомості про фонд:

Непідприємницьке Товариство Відкритий недержавний пенсійний фонд «Взаємодопомога».

Адреса: 04112, м. Київ, вул.Парково-Сирецька, буд.23 Місцезнаходження за КОАТУУ 8039100000.

Код ЄДРПОУ 33146316. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ № 23 від 03.12.2004 р., реєстраційний № 12100715.

IBAN/номер рахунку UA593006580000026507013000019 в АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»

Рада НПФ - головний керівний орган недержавного пенсійного фонду, який затверджує інвестиційну політику фонду, обирає обслуговуючі компанії, укладає з ними договори та контролює їх діяльність.

До складу Ради НПФ “Взаємодопомога” входять Ольга Бондаренко (Голова Ради Фонду), Олександр Ткач, Вікторія Калініна, Галина Хейло, Борис Давиденко.

Інформація про членів ради нпф “Взаємодопомога”

 • Ольга Бондаренко

  Ольга Бондаренко

  Голова Ради Фонду

  Ольга має 18-річний досвід роботи у фінансовому секторі України. Почала свою банківську кар’єру у 2002 році з позиції асистента керівника та завершила її у 2015 році вже на позиції Голови Правління Банку. У 2003 р. здобула вищу освіту в Приазовському Державному Технічному Університеті за фахом Банківська справа.

  У 2015 році разом із сім’єю заснувала та очолила благодійний фонд Let’s Help!, який опікується літніми людьми по всій Україні. Займається підняттям цінності літньої людини в суспільстві та привертає увагу до системних проблем у побуті українських пенсіонерів, вирішення яких якісно підвищує рівень життя.

  Є спостерігачем Національного Превентивного механізму — незалежного органу, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань, та спрямований на регулярний моніторинг усіх місць несвободи з метою попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там утримуються. З 2018 року входить до Координаційної ради при Уповноваженому верховної Ради України з прав людини.

  У 2019 році була Радником Міністра Соціальної політики України.

 • Олександр Ткач

  Олександр Ткач

  Фахівець у сферах пенсійного реформування та накопичувального пенсійного забезпечення.
  Кандидат технічних наук, доцент

  Професійна діяльність. Засновник, СЕО ТОВ "Пенсійно-актуарний консультант". Має свідоцтво "Pension reform study" (Варшава, Польща) та свідоцтво "Workshop on pension schemes" (Міжнародний навчальний центр Міжнародної організації праці, Турин, Італія).

  Досвід роботи на посадах у сфері недержавного пенсійного забезпечення: очолював департамент недержавних пенсійних фондів , член Ради ТОВ "КУА "Аструм управління активами", директор департаменту недержавних пенсійних фондів ТОВ "Управляюча компанія "Сократ" та ТОВ "КУА "ПІОГЛОБАЛ Україна", голова ради ВНПФ "Сократ-Майбутнє" та інші.

  Книги. Автор 3-х книг про НПФ та першої в Україні книги по НПФ "Недержавні пенсійні фонди: сьогоднішній погляд в майбутнє".

 • Галина Хейло

  Галина Хейло

  Має більше 22 років досвіду в банківській сфері. Займає посаду віце-президента Асоціації українських банків, а також є президентом Української асоціації платіжних систем, членом Наглядової ради ТОВ «ФК ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ», засновницею ГО "ФІНАНСОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР "ТРАНСФОРМАЦІЯ".

  Має професійні сертифікати Global Association of Risk Professionals та Interactive Advertising Bureau (управлінський облік в бізнесі).

  Викладає у Національному центрі підготовки банківських працівників та міжнародній бізнес-школі “Nickland”.

  Активна діяльність пані Галини у сфері розвитку фінансового ринку України відзначена численними нагородами.

 • Вікторія Калініна

  Вікторія Калініна

  Має ступінь менеджера-економіста в виробничій сфері Донецького університету управління, додатково базова юридична освіта та освіта психолога. Пройшла курс підготовки «Ефективного лідерства» Puselik & Associates Company (Oklahoma).
  Сертифікований бізнес-тренер і Certified PPA Practitioner в SLG Thomas.

  До старту в ЛІГУ:ЗАКОН 14 років керувала HR функцією в українських та міжнародних вертикально-інтегрованих компаніях. В ролі HRD як консультанта, формувала всі HR та суміжні процеси в компаніях на ринку: FMCG, retail, гірничо-видобувній, банківській, девелоперській.

  Своєю професійною стратегією обирає створення для компанії додаткової ринкової цінності через бізнес орієнтовану HR стратегію, формування професійних команд, розвиток та мотивацію персоналу.

 • Борис Давиденко

  Борис Давиденко

  З січня 2022 року працює головним редактором «Forbes Україна».

  До цього понад 2 роки був головним редактором Liga.net у ТОВ “ІА “ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ” та протягом трьох років - керівником незалежної аналітичної платформи VoxUkraine.

  З 2007 року працює у сфері ділової журналістики, протягом 7 років - на керівних посадах.

  Відомий своєю принциповою позицією щодо незалежності медіа, внеском у розвиток журналістики та фактчекінгу. У 2021 році отримав премію імені Георгія Ґонґадзе, якою відзначають незалежних журналістів, які змінюють медіасередовище.

  Має фінансову освіту - отримав диплом магістра з фінансового ринку в Українському інституті розвитку фондового ринку.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ НПФ “ВЗАЄМОДОПОМОГА”

ЗВІТНІСТЬ НПФ “ВЗАЄМОДОПОМОГА”

аудиторські висновки нпф “Взаємодопомога”

Не знайшли відповіді на своє питання?