Про ТОВ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ»

Про компанію та засновників

засновники фонду

ТОВ “Адміністратор пенсійних фондів “Ліга Пенсія” засноване 19 липня 2018 року, має ліцензію на ведення діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів та здійснює адміністрування двох відкритих недержавних пенсійних фондів: НПФ “Взаємодопомога” (з серпня 2018 р.) та ВНПФ “Гарант-Пенсія” (з травня 2021 р.).

Компанія “Ліга Пенсія” є частиною бізнесів Групи Компаній “ЛІГА”, засновниками якої є родина Бондаренко. Одноосібним засновником ТОВ “Адміністратор пенсійних фондів “Ліга Пенсія” є фізична особа Бондаренко Дмитро Сергійович.

Історія Групи Компаній “ЛІГА” бере свій початок ще з 1991 року, коли три члена родини - Володимир Егіпко, Марина Бондаренко та Сергій Бондаренко - створили Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА». Сьогодні Група Компаній “ЛІГА” - це об’єднання незалежних інноваційних бізнесів, які успішно діють на різних ринках України. ГК “ЛІГА” - це успішний сімейний бізнес з 30-річною історією, бездоганною репутацією та соціальною відповідальністю.

Створення умов для щасливої старості в Україні є соціальною місією родини Бондаренко:

  • Сім’я Бондаренко заснувала благодійний фонд “Let’s help!”, який опікується людьми похилого віку - надає системну допомогу більше 100 геріатричних пансіонатів у 9 областях України та розвиває проекти, що покращують якість життя людей у віці 60+.
  • Група Компаній “ЛІГА” підтримала створення та проведення першого в Україні “Українського пенсійного форуму”, покликаного привернути увагу суспільства та держави до проблем геріатрії та пенсійного забезпечення.
  • Компанія “Ліга Пенсія” стала одним із ініціаторів створення та засновником Всеукраїнської асоціації недержавних пенсійних фондів, зусилля якої спрямовані на побудову та розвиток системи накопичувального пенсійного забезпечення в інтересах вкладників та учасників недержавних пенсійних фондів, ефективного вирішення завдань недержавного пенсійного забезпечення, формування прозорих та конкурентних умов діяльності НПФ.

“Розвиток недержавного пенсійного забезпечення - один з найважливіших елементів підвищення добробуту та соціальної захищеності громадян, а для Групи Компаній “ЛІГА” - це логічний та продуманий крок у розвитку свого бізнес-портфеля. Втілення нашого девізу: “Будуємо країну мрій”.

фото з Сергієм Бондаренко

Сергій Бондаренко Президент Групи Компаній «ЛІГА»

Не знайшли відповіді на своє питання?