Про компанію
та засновників

У серпні 2018 року компанія «Ліга Пенсія», яка є частиною сімейного бізнесу Групи Компаній «ЛІГА» з 28-річною історією успішного ведення бізнесу в Україні, ідеальною репутацією та соціальною відповідальністю, придбала 100% прав власності Відкритого недержавного пенсійного фонду «Взаємодопомога».
Відкритий недержавний пенсійний фонд «Взаємодопомога» - один з перших створених в Україні фондів. Він був створений в 2004 році, згідно із Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення», як неприбуткова організація. На момент покупки, ВНПФ «Взаємодопомога» налічував 922 учасника, активи фонду становили 2 484 000 грн.
Керівництвом фондом займається вищий колегіальний орган - Рада Фонду, до складу якої увійшли люди, що заслуговують на довіру та професіонали у своїх галузях.
Група компаній Ліга бере свій початок ще з 1991 року, коли 3 члена родини: Володимир Егіпко та Марина з Сергієм Бондаренко створили компанію Інформаційно-аналітичний центр «Ліга».
Розвиток недержавного пенсійного забезпечення - один з найважливіших елементів підвищення добробуту та соціальної захищеності громадян, а для ГК «ЛІГА», це логічний та обдуманий крок у розвитку свого бізнес-портфеля.

Сергій Бондаренко

Президент ГК «ЛІГА»

Група компаній «ЛІГА»

За 28 років свого існування та роботи вже третього покоління сім’ї Бондаренко, ГК Ліга працює більш ніж у 20 різних напрямках бізнесу. Всі компанії групи впевнено лідирують у своїх індустріях, задають галузеві стандарти якості та вдосконалюють взаємодії між бізнесом, державою та суспільством.
Крім Ліга Пенсія до складу Групи компаній «ЛІГА» входять:

ЛІГА: ЗАКОН - розробник інформаційно-правових та сервісних рішень для бізнесу

Ligamedia - медіа-холдинг в який входять: портал Liga.net, Прес-центр ІА «ЛІГАБізнесІнформ», Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ і Рекламне агентство ADLOVE

Semantrum - сервіс професійного аналізу медіа-контенту

Juscutum - юридична компанія

Let's Help! - міжнародний благодійний фонд

Ketchup Loyalty Marketing - маркетингова агенція

EDA Baguette & Salad Bar - фреш-бар і буфет

AROMA KAVA - мережа кав'ярень, що працює в більш ніж 20-ти містах України

Lamor Corporation - світовий лідер на ринку рішень по ліквідації аварійних розливів нафти

ADA - орієнтований на західні ринки каталог відео для ресторанного бізнесу

Відомості ТОВ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ»

Засновником ТОВ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ» є одноосібно фізична особа Бондаренко Дмитро Сергійович.