Рада Фонду

Непідприємницьке Товариство Відкритий недержавний пенсійний фонд «Взаємодопомога» був створений 27.07.2004 р. Це один з перших в Україні зареєстрованих НПФ, вкладниками якого може бути будь-яка фізична особа або компанія.
Мета створення Фонду – надавати можливість для надійного накопичення та примноження грошових коштів вкладників шляхом інвестування в надійні інструменти та отримання додаткової недержавної пенсії учасниками Фонду.
НПФ "Взаємодопомога" здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.
Засновник Фонду - ТОВ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ».
Управлінням Фонду займається Рада, до складу якої входять:
Ольга Бондаренко

Ольга Бондаренко

Голова Ради Фонду

Ольга має 15-річний досвід роботи у фінансовому секторі України. Почала свою банківську кар’єру у 2002 році з позиції асистента керівника та завершила її у 2016 році вже на позиції Голови Правління Банку. У 2000 р. здобула вищу освіту в Приазовському Державному Технічному Університеті за фахом Банківська справа.
У 2015 році разом із сім’єю заснувала та очолила благодійний фонд Let’s Help!, який опікується літніми людьми по всій Україні. Займається підняттям цінності літньої людини в суспільстві та привертає увагу до системних проблем у побуті українських пенсіонерів, вирішення яких якісно підвищує рівень життя.
Є спостерігачем Національного Превентивного механізму — незалежного органу, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань, та спрямований на регулярний моніторинг усіх місць несвободи з метою попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там утримуються.
З 2018 року входить до Координаційної ради при Уповноваженому верховної Ради України з прав людини.
З 2019 року Радник Міністра Соціальної політики України
Артем Афян

Артем Афян

Артем Афян – адвокат, співзасновник юридичної фірми Juscutum, у якій з 2008 року займає посаду керуючого партнера. За більше ніж десять років роботи в цій компанії розвинув її до напрямків: податкове право, корпоративне право, технологій, медіа та телекомунікацій, керування конфліктами, міжнародного бізнес-адміністрування та блокчейну. При цьому колектив зріс до майже сотні юристів-експертів та кваліфікованих працівників на юридичному ринку.
Він один з небагатьох лідерів у сфері інновацій, активно впроваджує і розвиває юридичну практику нового покоління. Входить до складу робочої групи з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин при МВС України. Помічник голови комітету ВР України з питань науки і освіти. Співавтор Законопроекту про заборону на вилучення серверів правоохоронними органами. Як адвокат, відстоює право на свободу розповсюдження інформації в Глобальній мережі.
Артем Афян відомий своїм виключним авторством першого в Україні мобільного додатку адвокатського захисту Legal Alarm. Здійснив юридичний супровід державних інвестиційних проектів в сфері автоматизації. У вересні 2017 року супроводжував першу в світі трансатлантичну угоду (Київ - Нью-Йорк) з продажу нерухомості в валюті Ethereum. Відомий в інформаційному просторі своїми аналітичними публікаціями для бізнесу в ділових і профільних виданнях, як Ain, Forklog.
За версією «Асоціації адвокатів України» від 5 жовтня 2018 року – №1 в IT-праві. Адвокат Артем Афян є членом World IT Lawyers Association в Цюріху, Швейцарія.
2008 року одержав ступінь магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченко.
Олександр Ткач

Олександр Ткач

Фахівець у сферах пенсійного реформування та накопичувального пенсійного забезпечення
Кандидат технічних наук, доцент
Професійна діяльність. Засновник, СЕО ТОВ "Пенсійно-актуарний консультант". Маю свідоцтво "Pension reform study" (Варшава, Польща) та свідоцтво "Workshop on pension schemes" (Міжнародний навчальний центр Міжнародної організації праці, Турин, Італія).
Досвід роботи на посадах у сфері недержавного пенсійного забезпечення: очолював департамент недержавних пенсійних фондів , член Ради ТОВ "КУА "Аструм управління активами", директор департаменту недержавних пенсійних фондів ТОВ "Управляюча компанія "Сократ" та ТОВ "КУА "ПІОГЛОБАЛ Україна", голова ради ВНПФ "Сократ-Майбутнє" та інші.
Книги. Автор 3-х книг про НПФ та першої в Україні книги по НПФ "Недержавні пенсійні фонди: сьогоднішній погляд в майбутнє".
Вікторія Калініна

Вікторія Калініна

Має ступінь менеджера-економіста в виробничій сфері Донецького університету управління, додатково базова юридична освіта та освіта психолога. Пройшла курс підготовки «Ефективного лідерства» Puselik & Associates Company (Oklahoma). Сертифікований бізнес-тренер і Certified PPA Practitioner в SLG Thomas.
До старту в ЛІГУ:ЗАКОН 14 років керувала HR функцією в українських та міжнародних вертикально-інтегрованих компаніях. В ролі HRD як консультанта, формувала всі HR та суміжні процеси в компаніях на ринку: FMCG, retail, гірничо-видобувній, банківській, девелоперській.
Своєю професійною стратегією обирає створення для компанії додаткової ринкової цінності через бізнес орієнтовану HR стратегію, формування професійних команд, розвиток та мотивацію персоналу.

Оксана Кравець

Має досвід діяльності на фондовому ринку та діяльності з накопичувального пенсійного забезпечення більше 18 років, як фахівець в управлінні активами, так і адміністрування недержавних пенсійних фондів.
Брала безпосередню участь у створенні одного з НПФ, розробці інвестиційних декларацій для низки недержавних пенсійних фондів. Займає активну позицію в питаннях широкого висвітлення діяльності недержавних пенсійних фондів та захисту прав їх учасників, реформуванні законодавства щодо діяльності з управління активами та пенсійного забезпечення. В різні роки була Членом Ради декількох НПФ.
Зараз працює в Компанії з управління активами «ВСЕСВІТ» на позиції керівника відділу документарного супроводження активних операцій та відповідає за фінансовий моніторинг в Компанії.

Обслуговуючі компанії

Рада Фонду для управління активами, адміністрування та зберігання активів вибрав кращих професіоналів галузі.
З 1 листопада 2018 року для управління активами НПФ «Взаємодопомога» Радою Фонду було обрано компанію - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «АПІНВЕСТ», що входить до групи ICU, як кращий керівник для підвищення прибутковості фонду та розміру пенсійних заощаджень його учасників.
Генеральний директор – Овчаренко Григорій Олександрович.
Договір про управління активами пенсійного фонду №УА-3 від 26.10.2018р.
Ліцензія НКЦПФР на управління активами пенсійних фондів, АЕ №286791 від 10.01.2014р. , строк дії ліцензії з 28.12.2012 - необмежений

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 35624670

Місцезнаходження, поштова адреса: 04116, м. Київ, вулиця Шолуденка, 3

Телефон: +380 (44) 207-37-64

Факс: +380 (44) 207-37-61

Адреса електронної пошти: kua@upinvest.ua, apf@upinvest.ua

З 17 серпня 2020 року Рада Фонду «Взаємодопомога» підписала договір про адміністрування з ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АДМІНІСТРАТОР ПЕНСІЙНИХ ФОНДІВ «ЛІГА ПЕНСІЯ», заснованим у 2018 році, яка є частиною Групи Компаній «ЛІГА».
Директор - Ящук Мирослава Віталіївна.
Договір про адміністрування пенсійного фонду № АПФ-1 від 17.08.2020р.
Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (видана 11.01.2020р.; діє з 11.01.2020р.; строк дії: безстроковий).

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 42318225

Місцезнаходження, поштова адреса: 04112, м. Київ, вул. Парково-Сирецька, будинок 23

Телефон: +380 (44) 364-99-65, +380 (50) 402-88-88

Факс: відсутній

Адреса електронної пошти: office@ligapension.com

Банком-зберігачем був обраний один з найбільших банків України АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРСИББАНК», який входить до міжнародної групи BNP Paribas Group та пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні провідних європейський стандартів, безперечний лідер європейського фінансового ринку та шостий найбільший банк світу.
Голова Правління – Лоран Філіп Ніколя Шарль Дюпуш
Договір про обслуговування пенсійного фонду зберігачем № ПФ-25/01 від 25.01.2005р.
Ліцензія на провадження депозитарної діяльності серія АЕ№286558 видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 08.10.2013р.

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 09807750

Місцезнаходження, поштова адреса: 04070, м. Київ, вул. Андріївська, 2/12

Телефон: 0 800 505 800, +380 (44) 590-06-90

Факс: +38 (044) 201-22-54

Адреса електронної пошти: office@ukrsibbank.com

Банківські реквізити Фонду

Україна, 04112, м. Київ, вул.Парково-Сирецька,буд.23

Код ЄДРПОУ 33146316

Місцезнаходження за КОАТУУ 8039100000

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ПФ № 23 від 03.12.2004 р., реєстраційний № 12100715.

IBAN/номер рахунку UA213510050000026503642265088 в АТ "УКРСИББАНК"

Задайте своє питання